Adresa webových stránek

Při vytvoření webové prezentace prostřednictvím služby Webnode vznikne adresa webu vaší knihovny ve tvaru vašeknihovna.webnode.cz. Budete-li chtít mít lepší, dobře zapamatovatelnou a reprezentativní adresu, máte několik možností, jak ji získat:

  • od zřizovatele knihovny (nejčastěji města či obce), který vám s největší pravděpodobností zdarma zřídí adresu na jeho doméně, většinou ve tvaru vašeknihovna.mesto.cz,
  • od poskytovatele domén, který vám zaregistruje jakoukoliv volnou doménu 2. řádu v nejlevnější variantě za cca 250 Kč / rok,
  • přímo přes systému Webnode, který provede registraci vámi vybrané domény 2. řádu za vás za 499 Kč /rok,
  • prostřednictvím našeho projektu Webovky.knihovna.cz, který nabízí zcela zdarma na dobu neurčitou vytvoření adresy vašeho webu na doméně knihovna.cz. Vaše adresa pak bude ve tvaru vašeknihovna.knihovna.cz.

Rozhodnete-li se pro jakoukoliv variantu získání adresy pro vaši knihovnu a nejste si jistí, jak na to, kontaktujte nás! Společně pro vás najdeme nejlepší řešení.

Jak získat adresu webu vašeknihovna.knihovna.cz zdarma?

Jednoduše:-). Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář. Potom, co budeme znát požadované údaje, vytvoříme vámi vybranou adresu a vy si ji  nastavíte podle návodu na podstránce Jak nastavit přesměrování adresy v systému Webnode? Adresu vytvoříme nejpozději do týdne a jakmile bude vše nachystané, dáme vám vědět na uvedený kontakt.

 

Pokud si nejste jistí tím, co přesně dělat či jakou adresu zvolit a rádi byste se o tom s námi poradili, kontaktujte nás, něco už spolu vymyslíme;-).